ЗНО

ЧЕРЕЗ ПОГІРШЕННЯ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ПРОХОДИТИМУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВДОМА

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 (читати далі).

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ (завантажити)Готуємось до зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадуємо!!! Пробне ЗНО відбудеться:

15 червня 2020 року – українська мова і література;

17 червня 2020 року – історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Шановні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання! В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування (читати далі).

Про проведення пробного ЗНО (ознайомитись)

Відеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020 (ознайомитись)КОНТРОЛЬ ЗДОРОВ’Я УЧАСНИКІВ, ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ЧЕРГОВІ МЕДИКИ – ОПРИЛЮДНЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО, ЄВІ ТА ЄФВВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ (ознайомитись)
МОН ухвалило дати проведення ЗНО-2020 (ознайомитись)